BABYSAFE LIMITED HUSKY

Husky zalicza się do rozmiaru XXL wśród innych modeli. Unikatowa jest możliwość regulacji w 3 płaszczyznach. Szczególnie innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość regulacji głębokości siedzenia. Realizuje się to poprzez 2 stopniowe wysunięcie do przodu podstawki na której siedzi dziecko.

Cena: 499,00 zł

Opis

BABYSAFE LIMITED HUSKY 

Tapicerka wykonana w technologii wytłaczania na gorąco (hot stamping)

BabySafe Husky SIP
powiększone poduszki ochrony bocznej SIP
głęboki, szeroki zagłówek
regulacja zagłówka w 6 pozycjach (jednocześnie z pasami) .
regulacja szerokości fotela w 3 pozycjach
regulacja głębokości siedziska
regulowany kąt nachylenia (niewielki)
wkładka redukcyjna dla najmłodszych użytkowników
homologacja ECE R44/04
gwarancja 4 lata door-to-door

Husky zalicza się do rozmiaru XXL wśród innych modeli. Unikatowa jest możliwość regulacji w 3 płaszczyznach. Szczególnie innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość regulacji głębokości siedzenia. Realizuje się to poprzez 2 stopniowe wysunięcie do przodu podstawki na której siedzi dziecko.

Fotelik montowany jest za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego. Dla starszych dzieci (15-36 kg) pasy wewnętrzne demontuje się i dziecko wraz z fotelikiem przypina się razem z fotelikiem pasem samochodowym.
Komfort klasy Premium

Wygodne szerokie siedzisko, obszerne oparcie wraz z zagłówkiem z 6-stopniową regulacją wysokości zapewniają komfort pasażerom niezależnie do wieku oraz postury. Dodatkowo fotelik posiada antypotową tapicerkę ze specjalnej tkaniny - dzięki niej nawet w wysokich temperaturach mały pasażer zaznaje komfortu niczym w wentylowanym fotelu.

Bezpieczeństwo

Najnowsze badania pokazują, jak ważna jest ochrona boczna w fotelikach. Istotne jest również aby głowa dziecka była maksymalnie chroniona przez ergonomiczny zagłówek, który zapewnia również wygodę w podróżowaniu.
Montaż

BabySafe Husky SIP należy do kategorii uniwersalnej dzięki czemu pasuje do każdego samochodu wyposażonego w 3 punktowe pasy bezpieczeństwa. Bez względu na miejsce montażu fotelika w samochodzie należy pamiętać, że mocujemy go zawsze przodem do kierunku jazdy. Aby fotelik zapewniał maksymalne bezpieczeństwo musi być odpowiednio zamontowany w samochodzie. W BabySafe Husky SIP montaż ułatwiają prowadnice i klamry służące do montażu fotelika pasem samochodowym.

Husky rośnie razem z dzieckiem

Husky to wybór na wiele lat - posiada możliwość regulacji nie tylko wysokości ale i szerokości oparcia fotelika, co pozwala dostosować wielkość fotelika zarówno do wzrostu, jak i do wagi dziecka. 4 letnia gwarancja czyni z niego bezpieczny wybór w każdym wymiarze.

Waga fotelika 7kg

Wymiary: 32x36cm - 40x57,5cm - 76cm

ZAPEWNIAMY GWARANCJE "DOOR TO DOOR"

W PRZYPADKU ZGŁOSZENIA REKLAMACYJNEGO ZAMAWIAMY KURIERA, ODBIERAMY FOTELIK, 

NAPRAWIAMY W AUTORYZOWANYM SERWISIE I DORĘCZAMY NA MIEJSCE. KLIENT NIE PONOSI ŻADNYCH KOSZTÓW.

Dlaczego warto u nas kupić fotelik:
1. Otrzymujesz fotelik z polskie dystrybucji, objęty 2-letnią gwarancją,
2. Otrzymujesz atrakcyjny rabat - najniższa cena rynkowa,
3. Otrzymujesz dostęp do autoryzowanego serwisu - kompleksowa opieka pozakupowa.
4. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów za przesyłkę fotelika.