Maxi Cosi Titan Pro

Maxi Cosi Fotelik samochodowy 9-36 kg Titan Pro 

Cena: 1 069,00 zł

1 190,00 zł brutto

Opis

Maxi Cosi Fotelik samochodowy 9-36 kg Titan Pro 

Maxi Cosi Titan w wersji Pro. To ulepszona wersja tego fotelika samochodowego.

Ma wiele dodatkowych usprawnień. Wpływają one na łatwiejszą obsługę przez rodzica. To także większa wygoda dziecka. Fotelik ma także większą ochronę boczną.

Maxi Cosi Titan Pro Usprawnienia

Różnice między Titan a Titan Pro

Oto funkcje dostępne tylko w wersji Pro:

System GrowSafe - wskazuje kiedy należy podnieść zagłówek wyżej.

Innowacyjna technologia G-CELL. Dodatkowa ochrona boczna w okolicach ramion.

AirProtect - dodatkowe ochrona głowy.

System informowania o prawidłowym zapięciu fotelika.

Uchwyt na kubek w zestawie.

Jednoczesna regulacja uprzęży i zagłówka.

System Easy - odchyl pasy na bok. Zostaną one na swoim miejscu, nie opadną do środka. To łatwiejsze sadzanie dziecka do wewnątrz. Bez plątania się.

Maxi Cosi Titan Pro Regulacja 

Dla wygodniejsze jazdy

3 kąty nachylenia. To oznacza, że szybko i sprawnie przekształcisz siedzisko w swego rodzaju leżysko. Maluch ułoży się wygodnie w pozycji półleżącej. Maxi Cosi Titan Pro zapewnia wygodną podróż dziecku przez długie lata.

Maxi Cosi Titan Pro Montaż na ISOFIX i Top Tether

ISOFIX + Top Tether w Maxi Cosi Titan Pro

ISOFIX to bardziej znany i popularny system. Lubiany i często stosowany przez rodziców. To usprawnienie szybko zdobyło uznanie. Ułatwia i przyśpiesza ono montaż. Minimalizuje ryzyko złej instalacji do minimum. W niektórych modelach zwiększa poziom bezpieczeństwa. Ten system masz w Maxi Cosi Titan Pro.

Dodatkowo masz także Top Tether. To mniej znany i rzadziej stosowany system. Używasz go jednocześnie z ISOFIX przy wadze dziecka 9-18 kg. Ten pas to dodatkowy stabilizator.

Maxi Cosi Titan Pro Materiały 

Jeszcze jeden dowód jakości

Nie tylko bezpieczeństwo i funkcja spania. Pokrycie siedziska Maxi Cosi Titan Pro ma materiały premium. Dziecko czuje się na nich komfortowo. Są jednocześnie wytrzymałe. Nadają się do prania. Zachowają swój kolor i właściwości przez cały okres jazdy z dzieckiem.

Gwarancja Maxi Cosi 

Gwaranacja? Dożywotnia

Jak większość produktów Maxi Cosi, również ten ma gwarancję dożywotnią. Używałeś fotelik zgodnie z instrukcją? Jesteś pierwszym

właścicielem? Firma na swój koszt odbierze uszkodzony fotelik i zwróci naprawiony (albo nowy). Pamiętaj jedynie o rejestracji na stronie producenta. Masz na to 3 miesiące od daty zakupu.