Cybex Pallas M-FIX

Cena: 999,00 zł

1 169,00 zł brutto

Opis

CYBEX Fotelik 9-36kg PALLAS M-FIX

FOTELIK PALLAS M-FIX
Nowa generacja dopasowanego bezpieczeństwa dzieci
Jako nowy członek rodziny fotelików Pallas - Pallas M-fix rośnie z dzieckiem i dlatego oferuje doskonałe bezpieczeństwo przez ponad 11 lat.

Osłona tułowia regulowana jedną ręką (Gr. 1)
Może być używany przez 11 lat
Niezależnie regulowane osłony boczne L.S.P. System Plus
Wygodne regulowanie oparcia jedną ręką (Gr. 1)
Opatentowany system dopasowania zagłówka
Isofix dla dodatkowej stabilności i bezpieczeństwa
Kompatybilny z nową regulacją ECE R-44/04 z dodatkowym suplementem 7
W grupie 1 fotelik wyposażony jest w regulowaną osłonę tułowia, która przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń szyi w przypadku zderzenia czołowego, zachowując przy tym swobodę ruchów dziecka. Dla dzieci w wieku 3+ fotelik można w prosty sposób przekształcić w model Solution M-Fix. Fotelik można używać również w samochodach, które nie są wyposażone w system ISOFIX.

REGULOWANA OSŁONA TUŁOWIA
Dopasowanie jedną ręką (Gr. 1)
Regulowana poduszka powietrzna redukuje ryzyko poważnych obrażeń szyi bez ograniczania swobody (oczekujący patent)

Siły działające w czasie zderzenia czołowego są rozkładane na powierzchnie osłony tułowia i redukowane dzięki amortyzującym materiałom, z których jest wykonana. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga znacznie zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Szelki nie wpinają się w ciało dziecka, a jednocześnie wrażliwe okolice szyi oraz ramion są właściwie chronione. Nowe rozwiązanie zastosowane w poduszce bezpieczeństwa fotelika (oczekujący patent) sprawia, że jest wygodna i można ją optymalnie dopasować do ciała dziecka. Zapewnia ona większą swobodę ruchu dla tułowia, jak również większe bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi 5-punktowymi szelkami bezpieczeństwa, szczególnie w czasie zderzenia czołowego.

FOTELIK 2-W-1
Może być używany przez 11 lat
Fotelik rośnie razem z dzieckiem i dzięki może służyć przez 11 lat,

W grupie 1 fotelik wyposażony jest w poduszkę bezpieczeństwa, która przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń szyi w przypadku zderzenia czołowego, zachowując przy tym swobodę ruchów dziecka. Fotelik można w prosty sposób przekształcić w, nagradzany, fotelik z grupy 2/3 - z serii Solution.

NIEZALEŻNIE REGULOWANE OSŁONY BOCZNE
L.S.P System PLus
Niezależnie regulowane Linear Side-impact Protection (L.S.P System Plus) absorbują energię uderzenia we wczesnym stadium.

Siły bocznego uderzenia są systematycznie pochłaniane przez niezależne osłony boczne oraz zabezpieczenia barkowe i głowy. W tym samym czasie, energia kinetyczna ciała spowodowana uderzeniem, jest natychmiast pochłaniana a głowa utrzymywana wbezpiecznej strefie. Osłony L.S.P mogą być niezależnie regulowane, aby dopasować się do wnętrza auta.

WYGODNA FUNKCJA REGULOWANIA OPARCIA - JEDNĄ RĘKĄ
Grupa 1
Spokojna i relaksująca podróż.

Jedną ręką można wygodnie dopasować oparcie.

ZAGŁÓWEK REGULOWANY W TRZECH POZYCJACH
Chroniony patentem
3 pozycje rozkładania zagłówka zapobiegają opadaniu głowy do przodu podczas snu.

Opatentowany 3-stopniowy odchylany zagłówek gwarantuje optymalną ochronę w przypadku zderzenia bocznego. To unikalne rozwiązanie powoduje, że punkt ciężkości główki dziecka przesuwa się delikatnie do tyłu i zapobiega opadaniu główki do przodu podczas snu. W przypadku kolizji bocznej główka dziecka pozostaje w bezpiecznej strefie fotelika, co zapewnia maksymalną ochronę. Ponadto nasz opatentowany zagłówek gwarantuje większą wygodę podczas snu dziecka, a tym samym spokojniejszą podróż.

długość / szerokość / wysokość: 430 / 540 / 700 mm
waga: 9,3 kg
ECE R44/04, Gr. 1/2/3
Produkt można prać w pralce w temperaturze 30°
Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech

Waga i wymiary

Maksymalna waga dziecka 9-36 kg