Cybex Cloud Q Plus

Cena: 899,00 zł

Opis

CYBEX Fotelik 0-13kg Cloud Q Plus Manhattan Grey

Gr. 0+, 0-13 kg, od urodzenia do ok. 18 miesięcy
CLOUD Q - FOTELIK DLA NIEMOWLĄT
Nowa definicja luksusowej podróży
Fotelik Cloud Q jest zwycięzcą w teście bezpieczeństwa w grupie 0+ przeprowadzonym przez niemiecki Stiftung Warentest (06/2015). Jako jedyny fotelik spośród testowanych wtedy fotelików otrzymał wynik "bardzo dobry". Rezultatem jest doskonała symbioza fenomalnego bezpieczeństwa i nowego systemu podróżnego. Nadzwyczajna ochrona i komfort w samochodzie i poza nim.

ergonomiczna, prawie płaska pozycja leżąca poza samochodem
wyjmowana wkładka dla wcześniaków i drobnych niemowląt
11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka zintegrowana z regulacją pasów
teleskopowy system ochrony bocznej (system L.S.P.)
zintegrowana, składana budka przeciwsłoneczna w rozmiarze XXL
wraz z fotelikami CYBEX, gb oraz niektórymi innymi markami tworzy system podróżny
kompatybilny z nową regulacją ECE R-44/04 z suplementem 7
Dzięki możliwości rozłożenia fotelika poza samochodem do pozycji leżącej fotelik łatwo zmienia się w gondolę. Innowacyjny system podróżny uzupełniony o teleskopową ochronę boczną, prawie płaską pozycję wewnątrz auta, budkę XXL z UVP50+. 11-stopniowa regulacja zagłówka zmienia równocześnie kąt siedzenia i długość pasów. Efekt: fotelik rośnie razem z dzieckiem.
ROZKŁADANE OPARCIE
Ergonomiczna pozycja leżąca poza autem
Nowa funkcja Cloud Q - fotelik może być rozłożony poza pojazdem do pozycji płaskiej. Długi podnóżek i leżąca pozycja sprawiają, że dziecko odpoczywa w wygodnej i ergonomicznej pozycji.

Kąt odchylenia może być regulowany jedną ręką, bez potrzeby wyjmowania dziecka z fotelika. Razem z ramą jednego z wózków CYBEX, Cloud Q tworzy harnmonijny system podróżny. Dzięki możliowści rozłożenia fotelik przeistacza się w praktyczną i funkcjonalną gondolę. Śpiące dziecko może teraz odpoczywać bezpiecznie i wygodnie.
WYCIĄGANA WKŁADKA
Prawie płaska pozycja
Jednym z największych wyzwań dla inżynierów zaangażowanych w rozwój bezpieczeństwa dzieci w samochodzie, jest optymalne przewożenie wcześniaków i bardzo małych noworodków. W takich przypadkach mięśnie szyi i odruchy nie są jeszcze właściwie rozwinięte. Niestety może to prowadzić do opadania głowy dziecka podczas snu, w konsekwencji utrudniając oddychanie. Regulacja zagłówka zintegrowanego z pasami pozwala, by fotelik rósł wraz z dzieckiem. Dzięki temu fotelik zapewnia więcej miejsca dla większych maluszków.

Razem z niemieckimi lakarzami o położnymi oraz biorąc pod uwagę dotychczasowe badania w tej dziedzinie, stworzyliśmy funkcję, która pozwala na niemal płaską pozycję leżącą. Zmniejsza to ryzyko problemów z oddychaniem. Efakt osiągneliśmy dzięki wyciąganej wkładce, co równocześnie zapewnia większy komfort i dodatkową przestrzeń dla rosnącego dziecka.
TELESKOPOWY SYSTEM L.S.P
Teleskopowy system zabezpieczeń przy kolizji bacznej
Teleskopowy System L.S.P w połączeniu z aborbującą energię skorupą fotelika pochłania siły powstałe przy uderzeniu bocznym.

Nowy system teleskopowy osłon bocznych L.S.P. może być łatwo regulowany. Siła uderzenia jest przekazywana już we wczesnym stadium przez osłonę od strony drzwi na skorupę fotelika. Elastyczny materiał i struktura fotelika absorbują energię, utrzymując ją z dala od dziecka.
11-STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI ZAGŁÓWKA
Dla doskonałej ochrony, która rośnie razem z dzieckiem
Połączenie regulowanego zagłówka z teleskopowym systemem ochrony bocznej L.S.P. Cloud Q wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa przy zderzeniu bocznym.

Nowy zintegrowany z pasami zagłówek może być regulowany w jedenastu pozycjach. Długość pasów zmienia sią automatycznie. Pozwala to uniknąć trudności w odpowiednim dopasowaniu oraz poprawnym zapięciu dziecka.
DOPASOWANA KOLORYSTYCZNIE I SKŁADANA BUDKA W ROZMIARZE XXL
Doskonała ochrona przed wiatrem i słońcem z UVP50+
Dla pełnej ochrony skóry dziecka, kolorowa i składana budka XXL spełnia rygorystyczną australijską normę ochrony przeciwsłonecznej UVP50+

Zintegrowana, duża budka ochroni przed słońcem, deszczem i wiatrem.

System podróżny:
Dzięki odpowiednim adapterom fotelik może zostać zamontowany na ramie wózka lub spacerówki gb lub CYBEX i służyć jako wygodny system podróżny.
Skorupa absorbująca energię:
Absorbuje siły uderzenia i chroni dziecko.
Szerokie pasy w kształcie Y:
z miękkimi nakładkami na ramiona i krocze

długość / szerokość / wysokość: 670, 440, 395-565 mm
waga: 5,4 kg
UN R44/04, Gr. 0+
Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°.
Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech

Waga i wymiary

Maksymalna waga dziecka 0-13 kg