O NAS

Jesteśmy autoryzowanym sklepem partnerskim prestiżowych marek Britax i Romer, których renoma i doświadczenie znane są w Europie już od ponad 50 lat.

Celem naszej pracy jest zagwarantowanie bezpiecznego podróżowania najmłodszym pasażerom, a ich rodzicom – spokoju podczas wspólnych wypraw, tak do przedszkola, dziadków czy po zakupy, jak i w drodze po wspólne wakacyjne przygody i wspomnienia.

Dlaczego warto kupować właśnie u nas?

GWARANCJA JAKOŚCI OPARTA O RENOMOWANE MARKI

Brytyjską markę Britax i niemiecki Romer połączył w latach 70 wspólny cel: praca nad doskonaleniem i dostarczaniem na rynek najwyższej jakości fotelików samochodowych. Dzięki tej współpracy powstały foteliki o najwyższym standardzie bezpieczeństwa, doceniane na całym świecie. Więcej o bezpieczeństwie przeczytasz TUTAJ (link do sekcji BEZPIECZEŃSTWO)

NAJNIŻSZE CENY I NAJSZYBSZY DOSTĘP DO NOWOŚCI

Jako bezpośredni, autoryzowany partner producenta, oferujemy najnowsze produkty szybciej niż konkurencja i po najniższych rynkowych cenach.

KONTAKT I WSPARCIE RODZICA

Rozumiemy, jak ważne jest zaspokojenie indywidualnych potrzeb Twojego dziecka – dlatego jesteśmy gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości oraz doradzić tak w kwestii doboru produktu, jak i po jego zakupie - w każdej sytuacji, gdy będziesz potrzebować fachowej porady czy wsparcia.

Możesz skontaktować się z nami w sposób, który Ci najbardziej odpowiada. Jesteśmy dostępni na czacie online, mailowo oraz telefonicznie w godzinach 10-18.

BEZPIECZNA I EKSPRESOWA DOSTAWA

Naszym partnerem jest DPD Polska – uznana firma kurierska będąca gałęzią jednej z największych sieci logistycznych w Europie. Nadanie przesyłki następuje w ciągu zaledwie 24 godzin od zatwierdzenia płatności!

ZWROT PRODUKTU BEZ PODAWANIA PRZYCZYNY

W ciągu 14 dni od daty odebrania towaru możesz z niego zrezygnować bez podawania przyczyny zwrotu.